Zeytinburnu Toplu Yemek Şirketleri

İstanbul Zeytinburnu ilçesine en kaliteli toplu yemek hizmetini sağlıyoruz. Toplu Yemek Şirketleri arasında öncü şirket olarak Zeytinburnu bölgesine toplu yemek hizmeti sağlıyoruz.

Kübra Catering
Zeytinburnu Toplu Yemek Şirketleri

En Uygun Fiyatla Kaliteli Yemek Hizmeti!

 
 
Kübra Catering olarak 20 yıldır yaptığımız gibi yine işlerinde başarılı profesyonel aşcılarımız ile çalışmaya devam ediyoruz. Çalışırken bizlerin en dikkat ettiği nokta müşterilerimizin sağlığıdır. Sizde Zeytinburnu bölgesinde toplu yemek hizmeti veren şirketler arasında faaliyet gösteren Kübra Catering'i tercih ederek kaliteli ve sağlıklı yemek hizmeti alabilirsiniz.
 
Kübra Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.