Zeytinburnu Tabldot Yemek

Kübra Catering olarak Zeytinburnu bölgesine Tabldot Yemek hizmeti sağlamaktayız. Tüm bölgelere olduğu gibi Zeytinburnu bölgesine de kaliteli ve sağlıklı Catering hizmeti vermekteyiz.

Kübra Catering
Zeytinburnu Tabldot Yemek!

Sizin sağlığınız bizim için önemli!

 
 
Kübra Catering olarak Zeytinburnu bölgesine de eksiksiz, kaliteli ve sağlıklı yemek hizmeti sunmaktayız. Çalışanlarınızın sağlığı için aşcılarımız yemek üretiminde ekstra hassasiyet gösterirken bizde belirlediğiniz saatlerde kapınıza yemek servisi hizmetini sağlıyoruz.
 
Zeytinburnu bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde tabldot yemek fiyatları hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.