Zeytinburnu Catering Fiyatları

Kübra Catering olarak yemek ihtiyacı olan tüm sektörlere catering hizmeti sağlamaktayız. Kapıya yemek servisi hizmeti kapsamında işlerinde profesyonel aşcılarımızla birlikte en uygun fiyatlı yemek hizmeti Kübra Catering'de!

Kübra Catering
Zeytinburnu Catering Fiyatları

Uygun Fiyatlı Lezzet!

 
Kübra Catering Zeytinburnu ilçesine yemek ihtiyacı olan tüm sektörlere catering hizmeti sağlamaya devam ediyor. Kapıya yemek servisi hizmeti gösterdiğimiz Catering sektöründe en başından beri sizlerin sağlığını ön planda tutmaktayız. Uygun fiyatlı yemek hizmeti arayışındaysanız Kübra Catering'i tercih edebilirsiniz.
 
 
Zeytinburnu bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.