Zeytinburnu Yemek Firmaları

Zeytinburnu yemek firmaları arasında yerimizi alarak 20 yılı aşan tecrübemiz ile sizlere en sağlıklı kapıya yemek hizmeti sağlıyoruz, sizde kapınıza en sağlıklı ve uygun maliyetli yemek servisi hizmeti arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

Kübra Catering
Zeytinburnu Yemek Firmaları

Kapıya Gelen lezzet!

 
Zeytinburnu bölgesinde faaliyet gösteren Catering firmaları arasında yerimizi alarak kaliteli bir şekilde 20 yılı aşan süremiz ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Kübra Catering olarak her yemek üretişimizde en ince detayına kadar dikkat ederken, Profesyonel aşçılarımız sizlerin sağlığı için ekstra gayret gösteriyor. Zeytinburnu bölgesinde faaliyet gösteren yemek firmaları arasında bizi tercih edebilirsiniz.
 
 
Zeytinburnu bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.