Şişli Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering olarak 20 yılı aşan tecrübemiz ve işlerinde profesyonel aşcılarımız ile Şişli bölgesine yemek hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Kübra Catering
Şişli Toplu Yemek Şirketleri

Ev Yemeğinden Farksız Yemek Hizmeti!

Catering firmaları arasında öncü bir firma olarak Şişli bölgesinde bulunan tüm alanlara catering hizmeti sunmaktayız. Ev yemeklerinden farksız ve sağlıklı şekilde işlerinde profesyonel aşcılarımız ile çalışıyoruz. Kübra Catering'i seçerek sizde güzel bir yemek molası geçirebilirsiniz.
 
Şişli bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.