Şişli Tabldot Yemek

Kübra Catering olarak 20 yılı aşan yemek hizmetimiz ile sizlere en kaliteli ve en hızlı şekilde yemekler sunmaktayız. Şişli bölgesi catering hizmetimiz günlük 4 çeşitten oluşmaktadır.

Kübra Catering
Şişli Tabldot Yemek

Aradığınız sağlıklı lezzet!

Şişli bölgesinde Kübra Catering olarak firmaların yemek ihtiyaçlarını hızlı şekilde gideriyoruz. İhtiyacınızı kaliteli şekilde giderirken sağlığınıza önem vererek yemeklerimizin yapılmasında ekstra hassasiyet göstermekteyiz. Şişli için catering hizmeti olarak tabldot yemeklerimiz hergün 4 çeşit olup en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.
 
Şişli tabldot yemeğimiz işyerlerine, hastanelere, fabrikalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. Şişlii Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.