Silivri Toplu Yemek

Catering şirketleri arasında öncü olan Kübra Catering olarak, Silivri Catering profesyonel aşçılarımız ile müşterilerimize lezzetli yemekler sunmaktayız.

Kübra Catering
Silivri Toplu Yemek

Lezzet Dolu Yemekler

Kübra Catering olarak Silivri ilçesinde yemek ihtiyacı duyan tüm işletmelere uygun fiyata toplu yemek hizmeti veriyoruz. Toplu yemek hizmetimizi tercih ederek sizde sağlıklı ve uygun fiyatlı bir catering hizmeti alabilirsiniz. Silivri toplu yemek olarak hijyene ve temizliğe önem vererek ve sağlıklı ürünler kullanarak sizlere en uygun şekilde hizmet vermekteyiz.
 
Silivri'de bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Silivri Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.