Küçükçekmece Toplu Yemek

Küçükçekmece toplu yemek hizmetinde yemeklerimizi deneyimli uzman kadromuzla hazırlayarak sizlere kaliteli bir toplu yemek hizmeti alabilmeniz için çalışıyoruz.

Kübra Catering
Küçükçekmece Toplu Yemek

Ev Yemeklerini Aratmayacak Lezzetler!

Kübra Catering olarak Küçükçekmece ilçesinde yemek ihtiyacı duyan tüm firmalara toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Ev yemeği tadında olan lezzetlerimizi tercih ederek hem zamandan hem de maliyet açısından tasarruf sağlayabilirsiniz. Küçükçekmece toplu yemek hizmetinde yemeklerimizi deneyimli uzman kadromuzla hazırlayarak sizlere kaliteli bir toplu yemek hizmeti alabilmeniz için çalışıyoruz.
 
Küçükçekmece'de bulunan hastane, okul, fabrika ve şantiyelere toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Küçükçekmece Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.