Beyoğlu Catering

Kübra Catering olarak Beyoğlu catering firmaları arasında sağlıklı, kaliteli ve kaliteli hizmet vermekteyiz
Beylikdüzü Catering

Kübra Catering
Beyoğlu Catering

Uygun Fiyat ve Kaliteli Hizmet!

Kübra Catering olarak profesyonel işinde uzmanlaşmış kadromuzla, Beyoğlu bölgesinde yemek ihtiyacı duyan sektörlere catering hizmeti veriyoruz. Amacımız; müşterilerimizin kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ve ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamaktır. Değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek, müşteri memnuniyetini arttırmaktır. Sizde maaliyetten ve zamandan vakit kazanmak için catering hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde catering hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.