Beylikdüzü Toplu Yemek Şirketleri

Çalışanlarınızın ev yemeği tadında sağlıklı beslenmeleri için toplu yemek şirketleri ile anlaşma yapmanız sizin için uygun olacaktır. Hemen bizimle iletişime geçin 0212 673 44 78
Avcılar Toplu Yemek Şirketleri

Kübra Catering
Beylikdüzü Toplu Yemek Şirketleri

Profesyonel Aşcılar Kusursuz Yemek!

Beylikdüzü toplu yemek şirketleri aralarında Kübra Caterig, yemek alanında kendini kanıtlamıştır. En deneyimli profesyonel personellerimizle her türlü sektöre toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Kübra Catering, şirket olarak menü planlaması, üretim, mutfak ve yemekhane düzeni; hijyen, sağlık kontrolü, personel temini ve eğitimi, yemek servisi gibi süreçlerin tüm sürecin sorumluluğunu işinin ehli olan ve sektörün en iyi üreticileri arasından seçtiğimiz partnerlerimize emanet ediyoruz. Amacımız yemek ihtiyacı olan alanlara sağlıklı, ev yemeği tadında lezzetli bir yemek hizmeti vermektir.
 
Beylikdüzü bölgesinde bulunan iş yerlerine, hastanelere, şantiyeler ve okullar gibi birçok sektöre catering hizmeti sunmaktayız. Sizde toplu yemek hizmeti hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız 0212 673 44 78 telefon numaramızdan veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.