İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti

İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti, çalışma ortamlarının yemek yapımında gerekli endüstriyel mutfağa sahip olmamaları durumunda, işletmelerin tercih ettikleri bir seçenektir. İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti, daha az maliyetli olması sebebiyle de çokça tercih edilen çözümlerden biridir. Kübra Catering'in diğer taşıma yemeklerinden ayrılan farkı yemeklerimizin zamanında, lezetli, hijyenik ve sıcak bir şekilde müşterilerine ulaştırılmasıdır.


Kübra Catering olarak, tecrübeli kadromuz tarafından ürünlerin tümü kalite kontrolleri yapılıp ürün çıkış onayından geçmektedir. İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti gerçekleştirilirken yemeklerimiz gıda mühendislerimiz tarafından denetlenerek sizlere sunulmaktadır. Yemeklerin tazelikleri bozulmadan özel ekipmanlarımızla, güvenilir ve sıcak bir şekilde müşterilerimize getirmek için en kaliteli malzemeler ile en hijyenik şartlarla ürettiğimiz yemekleri, müşterilerimizin mesai saatlerine uygun olarak İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti sunmaktayız. Dış ortamın havasıyla teması sıfıra indirerek hem lezzet hem de mikrobiyolojik koruma konusunda hijyen prensiplerinin bütün gerekliliklerini yerine getirebiliyor ve yemeğinizi beklediğiniz kalitede müşterilemize ulaştırabiliyoruz. Kübra Catering olarak paslanmaz çelikten üretilen gastronom kaplar içerisine ürettiğimiz yemeklerimizi koyarak müşterilermize sunmaktayız.

 

İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti'nden yararlanmak istiyorsanız kübracatering.com web sitemizden yada (0212) 673 44 78 numaramızdan bizimle iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.

 

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.