Bakırköy Tabldot Yemek

Kübra Catering olarak leziz yemekleri bir arada pişirip müşterilerimizin damak zevklerine has olarak üreterek Bakırköy tabldot yemeklerimizi sizlere sağlamaktayız.

Kübra Catering
Bakırköy Tabldot Yemek

Yeni Bir Lezzet Keşfet!

Kübra Catering olarak oluşturduğumuz aylık tabdot yemeklerimiz menülerimizi, 4 çeşit yemekten üretip müşterilerimizin iş saatlerini dikkate alarak dağıtım hizmeti yapmaktayız. Oluşturduğumuz menüleri ay boyunca sabit bir şekilde müşterilerimize sağlamaktayız. Bakırköy tabldot yemeğimiz fabrikalara, hastanelere, firmalara, okullara ve otellere tabldot yemek hizmeti sunuyoruz. 
Bakırköy catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.