Bakırköy Catering Fiyatları

Kübra Caterig Olarak sizlerin sağlıklı yemeklerinizi ve damak tadlarını düşünerek müşterilermize en iyi ücreti taleb etmekteyiz.

Kübra Catering
Bakırköy Catering Fiyatları

Bu Yemekleri Çok Seveceksiniz!

Kübra Catering olarak belirlediğimiz yemek ücretlerimiz müşterilerimizin damak zevkleri ve ücretlerini düşünerek ücret talebi vermekteyiz. Bakırköy catering fiyatları, Kübra Catering olarak profesyonel aşçılarımız ve personellerimizle birbirinden lezzetli yemeklerimizi uygun bütçeyle kusursuz hizmet sunuyoruz. Bakırköy catering fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizden teklif alabilirsiniz.

Bakırköy catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.