Beşiktaş Toplu Yemek

Beşiktaş toplu yemek üretiminde Kübra Catering hijyeik ortamıyla müşterilerin damak zevklerine ait eşsiz yemekler sunar.

Kübra Catering
Beşiktaş Toplu Yemek

Ev Yemekleri Tadında!

Kübra Catering olarak Beşiktaş toplu yemek üretimimizde müşterilerimizin iş saatini dikkate alarak taşıma hizmeti sağlamaktayız. Çalışanların beslenmesin de dikkatli, sağlıklı ve en düşük maliyetle sağlanması amacıyla verdiğimiz hizmetlerden biri Beşiktaşr toplu yemek hizmetidir. Beşiktaş toplu yemekte Kübra Catering ün kazanmıştır. Üretmiş olduğumuz yemeklerimizi kusursuz hizmetimizle müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yemek hizmeti sunuyoruz.

Beşiktaş Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.