Bayrampaşa Toplu Yemek Şirketleri

Bayrampaşa toplu yemek şirketleri hızla artmasıyla oluşan rekabette Kübra Catering Ün alarak İstanbul avrupa yakasında kısa sürede tanınmıştır.

Kübra Catering
Bayrampaşa Toplu Yemek Şirketleri

Hijyenik ve Lezzet Bir arada!

Kübra Catering olarak Bayrampaşa toplu yemek şirketleri arasında adımızı duyurarak öncü olmaktayız. Kübra Catering olarak üretmiş olduğumuz cateringlerimiz her geçen gün daha çok sevilip menülerimizin bolluğu ve çeşitli yemeklerimizin lezzetleriyle müşterilerimize en iyi şekilde kusursuz hizmet vermekteyiz. Kübra Catering, Bayrampaşa toplu yemek şirketleri kapsmında vermiş olduğumuz profesyenel hizmetten sizde yararlanabilir ve çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.