Bayrampaşa Toplu Yemek

Kübra Caterin'in geniş üretim ve dağıtım olanağıyla Bayrampaşa toplu yemek İstanbul'un avrupa bölgesindeki her sektöre dağıtım hizmeti vermektedir.

Kübra Catering
Bayrampaşa Toplu Yemek

Tadı Damağımda Kalan Lezzet!

Kübra Catering olarak Bayrampaşa toplu yemek üretimlerimizi maddi açıdan uygun catering hizmetimizdir. Kübra Catering Bayrampaşa toplu yemeklerimizi hastanelere, firmalara, okullara ve fabrika gibi sektörlere dağıtım sağlamaktayız. Kübra Catering olarak hijyenik alanımızla yapmış olduğumuz toplu yemeklerimizle müşterilerimizin damak zevklerinize ait yemek sunmaktayız. Kübra Catering Bayrampaşa toplu yemek üretimimizde güvenilir ve sağlıklı bir şekilde hizmet sağlamamız toplu catering firmaları arasında öncü olmamızı sağlamıştır. Kübra Catering olarak geniş üretim ve dağıtım hizmetimiz ile avrupa yakasının her bölgesine hizmet vermekteyiz.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.