Bayrampaşa Tabldot Yemek

Kübra Catering ay olarak sabitlenmiş yemek menülerini yemek üretim ve dağıtım hizmetleriyle müşterilerine iş saatlerini dikkate alarak hizmet vermektedir.

Kübra Catering
Bayrampaşa Tabldot Yemek

Bu Yemekleri Çok Seveceksiniz!

Kübra Catering Bayrampaşa tabldot yemek üretimimizi her sektöre ait sunmaktayız. Kübra Catering Bayrampaşa tabldot yemeklerimizi son teknoloji olan mutfağımızda pişirilip sizlere sunmaktayız. Kübra Catering Bayrampaşa tabldot yemeklerimizi aylık olarak oluşturduğu menülerimizde 4 çeşit yemek bulunmaktadır. Kübra Catering oluşturduğu menü ay boyunca firma, hastane, fabrika gibi sektörlere dağıtım yapar.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.