Bayrampaşa Catering Fiyatları

Kübra Catering belirlemiş olduğu lezzetli yemekleri ile Bayrampaşa yemek fiyatları ekonomiye uygun ücret vermektedir.

Kübra Catering
Bayrampaşa Catering Fiyatları

Damak Tadını Önemseyenlere Özel!

Kübra Catering olarak belirlemiş olduğumuz lezzetler dolusu sağlıklı yemeklerimizi göz önünde bulundurarak ekonomiye uygun bir şekilde ücret talebi vermekteyiz. Kübra Catering Bayrampaşa catering fiyatlarımızı belirlenirken hem bütçeniz hemde zevkiniz düşünülmektedir. Kübra Catering olarak diğer şirketlerden ayıran özelliğimiz kaliteli, hijyenik yemek üretimimizdir. Kübra Catering, Bayrampaşa catering fiyatlarını her sektörler uygun menüler halinde sunmaktayız. Bayrampaşa catering fiyatlarımız konusunda müşterilerimize kusursuz bir yemek üretim ve dağıtım hizmeti sağlamaktayız.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.