Bayrampaşa Catering

Kübra Catering, yemek firmaları arasında almış olduğu ün ile Bayrampaşa catering en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Kübra Catering
Bayrampaşa Catering

Sağlıklı ve Doğal Lezzetler!

Bayrampaşa catering firmaları arasında öncü olan kübra Catering olarak içersinde yiyecek ve içecek olan toplu davet organizasyonlarını mükemmel kılmaktayız. Bayrampaşa catering içerisinde olan Kübra Catering verdiği hizmetler ile müşterilere uzun ömürlü bir hizmet deneyimi vermektedir. Kübra Catering olarak aylık hazırlamış olduğumuz menülerimizi her sektöre uygun bir şekilde sağlamaktayız. Kübra Catering olarak Bayrampaşa catering müşterilerimizin damak lezzetlerine has yapmış olduğumuz yemeklerimizi dağıtım hizmetimizle müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Bayrampaşa Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.