Esenler Catering

Esenler catering geniş üretim ve dağıtım olanağı ile Öncü olan Kübra Catering en iyi profesyenel ekibleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Kübra Catering
Esenler Catering

Tam Aradığınız Lezzetler!

Esenler catering firmalar arasında öncü olan Kübra Catering olarak konseptlerimizi profesyonelliğimizle mükemmel kılmaktayız. Esenler catering geniş üretim ve dağım hizmetimizle İstanbul'un avrupa yakasındaki okul, firma, şantiye, otel, hastane gibi yerlere catering dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kübra catering sizlere talep ettiği en uygun fiyat ile uluslararası standartlarla catering hizmeti sağlamaktadır. Esenler catering firmalarını arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Esenler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.