Esenler Yemek Firmaları

Esenler yemek firmaları arasında öncü olan Kübra Catering eşsiz lezzetliği ile İstanbul avrupa yakasında bir numara olarak farkını atmaktadır.

Kübra Catering
Esenler Yemek Firmaları

Lezzet Dolu Yemekler!

Esenler yemek firmaları arasında öncü olan Kübra Catering olarak, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Esenler de bulunan hastane, okul, işyerleri ve ofislere taşıma toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Yemeklerimizi ev yemeği tadında sağlıklı, lezzetli ve kaliteli malzemeler kullanılarak pişirmekteyiz. Esenler yemek firmaları arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek bizden uygun teklif alabilirsiniz.

senler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.