Esenler Catering Fiyatları

Kübra Catering adı altındaki Esenler catering sizlere güvenilir, sağlıklı ve leziz yemekleri göz önünde bulundurarak ekonomi açıdan uygun ücret talebi vermektedir.

Kübra Catering
Esenler Catering Fiyatları

Hijyenik ve Güvenilir Lezzetler!

Kübra Catering olarak Esenler catering fiyatlarımızı müşterilerimizin bütçelerini göz önünde bulundurarak ücret talebi vermekteyiz. Her bütçeye göre Esenler catering fiyatları konusunda müşterilerimize kusursuz bir hizmet deneyimi yaşatmaktayız. Kübra Catering olarak profesyonel aşcılarımız ve personellerimizle birbirinden lezzetli yemeklerini uygun bütçelerle kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Esenler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.