Esenler Tabldot Yemek

Her türlü sektöre ait olan Esenler tabldot yemekleri damak zevklernize ait olarak hijyenik mutfaklarımızda pişirilip Kübra Catering sunumunu yapmaktadır.

Kübra Catering
Esenler Tabldot Yemek

Sağlıklı ve Doğal Lezzetler!

Kübra Catering Esenler tabldot yemek üretimlerimizi sektörlere uygun menülerimizle hizmet vermekteyiz. Kübra Catering olarak hijyen kurallarına uygun bir şekilde üretim yaptığımız yemekleri müşterilerimizin iş saatlerini dikkate alarak taşıma hizmetimizle dağıtmaktayız. Kübra Catering olarak hazırladığımız menü ve yemeklerimiz tüm ay boyunca müşterilermize temin etmekteyiz.

Esenler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.