Esenler Toplu Yemek Şirketleri

Esenler toplu yemek şirketlerinde sağlıklı güvenilir yemekleri ile öncü Kübra Catering profesyonel aşcılarıyla lezzetli yemekler sunar.

Kübra Catering
Esenler Toplu Yemek Şirketleri

Kalite ve Lezzet Bir Arada!

Kübra Catering olarak Esenler toplu yemek şirketleri arasında deneyimli personellerimiz ile her türlü sektörlere eşsiz yemek hizmeti vermekteyiz. Menümüzde çeşitli yemekleri ve lezzetleriyle müşterilerimize en iyi şekilde kusursuz hizmet veren Esenler toplu yemek şirketleri arasında Kübra Catering öncüdür. Kübra Catering olarak sağlıklı yiyeceklerimizi bir arada tutarak günlük yemek ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde karşılamaktayız.

Esenler Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.