Bağcılar Toplu Yemek Şirketleri

Bağcılar toplu yemek şirketlerinde lezzetli güvenilir yemekleri ile öncü Kübra Catering profesyonel aşcılarıyla lezzetli yemekler sunar.

Kübra Catering
Bağcılar Toplu Yemek Şirketleri

Profesyonel Aşcılar Kusursuz Yemek!

Kübra Catering toplu yemek şirketi olarak profesyonel aşçılarımız tarafından lezzetli yemekler pişirilip ün kazanmıştır. Bağcılar da bulunan hastanelere, okullara, iş yerlerine ve ofislere taşıma toplu yemek hizmeti vermekteyiz. Bağcılar toplu yemek şirketleri arasında uygun bütçeli şirket olarak Kübra Catering ün kazandı. Bağcılar toplu yemek şirketlerini arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek bizden uygun teklif alabilirsiniz.

Bağcılar Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.