Bağcılar Yemek Firmaları

Sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri bir arada tutan Kübra Catering, Bağcılar yemek firmaları arasında farklı lezzetleri müşterilerin damak tadına uygun olarak sunmaktadır.

Kübra Catering
Bağcılar Yemek Firmaları

Kaliteli ve Lezzetli Yemekler Burada!

Bağcılar yemek firmaları arasında öncü olan Kübra Catering olarak, müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunmaktayız. Yemeklerimizi ev yemeği tadında lezzetli ve kaliteli malzemeler kullanarak pişirmekteyiz. Bağcılar yemek firmaları arasında müşterilerimize hijyenik ve titiz mutfağımızda yemek üretimi yapmaktayız. Bağcılar yemek firmalarını arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçerek teklif alabilirler.

Bağcılar Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.