Bağcılar Catering

Caterig firmalarında öncü olan Kübra Catering, bağcılardaki yetenekli aşcıları ile lezzetli yemek üretimi yaparak dağıtım hizmetinde bulunuyor.

Kübra Catering
Bağcılar Catering Hizmeti

Kaliteli Yemeğe Avantajlı Fiyatlarla Ulaşın!

Kübra Catering hijyenik kurallarına uyarak yaptığımız yemeklerimizi taşıma hizmetiyle müşterilerimizin iş saatlerine göre dağıtım yapmaktayız. Bağcılar catering bölgesindeki hastanelere, okullara, şantiyelere ve iş yerlerine dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kaliteli malzemeler kullanarak müşterilerimize en iyisini sunmaktayız. Bağcılar catering firmalarını arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler.

Bağcılar Catering hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0212 673 44 78 telefon numaramızdan bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif İsteyin

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.