Avrupa Yakası Yemek Hizmeti

İşletmelerinizde yemek üretimi yapabilecek bir alanın olmaması durumunda Kübra Catering Avrupa yakası yemek hizmeti alanımızı kullanabilirsiniz. Üretim tesislerimizde üretilen yemek çeşitleri, tecrübeli kadromuz tarafından tüm kalite kontrolleri yapılıp Avrupa Yakası yemek hizmeti çıkışı onayından geçmektedir. Avrupa Yakası Yemek Hizmeti çerçevesinde ürettiğimiz yemekler, termobox sistemi sayesinde ısı kaybı olmadan, dışardaki etkilerden korunarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimize sunulmaktadır.


Kübra Catering kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinmiştir. Avrupa yakası yemek hizmeti alanında en önemli nokta gıda ürünleridir. İşverenler çalışanların sağlıklı ve düzenli beslenmelerini sağlayacak yemek ihtiyaçlarını karşılamak için uygun toplu yemek hizmeti veren catering firmalarımdan hizmet almaktadır. Avrupa Yakası yemek hizmeti düğün, mevlüt, cenaze, cemiyet, günlük ve diğer tüm özel günlerinizde yanınızdadır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.