yandex

Güler Yüzlü Catering Hizmeti

Kübra catering olarak uzun yıllardan beri catering hizmeti sunmaktayız. Zaman içerisinde aldığımız tecrübe ve iş deneyimi sayesinde sizlere iyi bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Okul ev ve iş yeri gibi birçok yere kubra catering olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet süresince müşteriler için en iyisini hedefleyip müşteri memnun etme amacını ilke edinmekteyiz.


Bir hizmet sektörünün olmazsa olmazı güller yüz olmasıdır. Catering firması olarak hizmet edilen alanlarda müşteri memnuniyeti ön planda olmak zorundadır. Kübra catering olarak yapmış olduğumuz organizasyonlarda sizler için sağlıklı ve güzel yemek hizmet sunduğumuz gibi güler yüzlü bir hizmette sunmaktayız. Güler yüzlü olmak insanlara daha cazip ve vazgeçilmez bir hava katmaktadır.


Kübra catering olarak siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.