yandex

Kübra Catering Nasıl Bir Firmadır?

Kübra catering birçok catering firmaların yanı sıra doğal ve organik ürünler kullanarak çeşitli yemekler yapıp, insan sağlığına önem veren bir catering firmasıdır. Kübra catering profesyonel aşçıları ile çeşitli yemekler yaparak sizleri beğenisine sunuyor ve sizlere hizmet veriyor.


Kübra catering iş yeri, okul ve hastanelere hizmet vererek, birçok iş yeri, okul ve hastanelerin tek tercihidir. Kübra catering verdiği hizmetlerden dolayı yemek şirketleri arasında en çok tercih edilen catering firmasıdır.


Bu catering firmaların dikkat etmesi gereken bazı kurallar vardır. Kübra catering ise bu kuralların hepsini uygulayarak yapılan denetmenleri başarıyla geçip, çeşitli yemekler yaparak müşterilere hizmet verip böylece önemli gelişmeler kaydediyor. Yapılan özel menülerde ise yetkililerden onay alınarak menüdeki yemekler, profesyonel aşçılar tarafından yapılarak üretime geçilir.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.