Kübra Catering İle Lezzet Farkını Yaşayın

Yemek firmaları arasında saygın bir konumda olup; "Lezzet, usta işidir." diyoruz. Toplu yemek firmaları sektöründeki deneyimimiz ile ve alanında usta aşçılarımızla sizlere lezzet sunuyoruz. Toplu yemek firması olarak işinin ehli olan ustalarımızla, günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler, ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Yemek üretimi ve uygun toplu yemek hizmetlerinde, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız olup ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve kaliteli ürünlerle yaptığımız toplu yemeklerimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız. Kübra Catering olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima müşterilerimize karşı titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik ve toplu yemeklerimizin lezzeti için kullandığımız ürünlerimizin hazırlanış aşamasını bizleri arayarak sorabilir ya da internet sitemizden bilgi alarak hijyeni ön planda tuttuğumuzu görebilirsiniz. Toplu yemek firması olarak çalışanlarımızı uzman mutfak personelimizi ve mutfaklar sürekli olarak denetlenmektedir.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.