Kübra Catering'de Sizleri Neler Bekliyor ?

Toplu yemek hizmeti veren firmamıza geldiğinizde sizleri sevecen ekip arkadaşlarımız, açık olarak ortak kullandığımız büyük yemek hazırlama salonumuzla karşılaşacaksınız, burnunuza gelen buram buram kokuları duyduktan sonra zaten bizi seçmiş olacaksınız. Catering firmamızla anlaşmanız yapıldıktan sonra size uygun yemek programı planlanır. Günlük yemekleriniz saatinde firmamızca size sağlıklı bir ortamda ve güvenilir bir şekilde size ulaştırılır. Tabldotlarla birlikte kişi başına 4 çeşit yemek verilmektedir. Tabldot yemeklerimiz her yemekten sonra özenle ve titizlikle temizlenip diğer bir yemek vaktine kadar hijyenik ortamlarda saklanır. Yemekler sürekli olarak tazelenip günlük 3 seferde de tekrar yapılır. Sağlıklı olabilmesi için bütün herşeyi şeffaf poşetlerle taşımaktayız.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.