Yerinde Yemek Üretimi

Yerinde yemek üretimi işi oldukça zor ve uğraş isteyen bir iştir. Titizlik ve profesyonel ekibimizle kurulan yerimizde sizlere en iyisini hazırlıyoruz.

Profesyonel Ekibimizle Yemek Üretimi

Yerinde yemek üretimi; Profesyonel personelimiz ile şirketinizde mutfağınızı kurup, işinde uzman aşçılarımız ile her gün en kaliteli lezzeti yerinde yemek üretme hizmetimizdir. Size sağlayacağımız servis personeli ve yöneticilerimiz ile yerinde yemek üretimi işini profesyonel elden almaya başlayabilirsiniz. Yerinde sağlıklı olarak ürettiğimiz yemekleri sizlerin mutfağına servis etmekten çok arzu duyarız. Kurumsal yemek hizmeti anlayışını ayağınıza kadar getiren Kübra Catering olarak yerinde yemek üretimi hizmetimizle değerli müşterilerimize kaliteli ve sağlıklı hizmet vermeyi 1997 yılından bu yana sürdürmektedir.
 

Etiketler Bulutu

 #Yemek Fabrikaları İstanbul#Yemek Firması#Anadolu Yakası Yemek#Yemek Hizmeti
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.