Yemek Şirketi

Yemek şirketi olarak bilinen ve uzun yıllardır kurumsal firmalarla çalışan Kübra catering sizlerle birlikte pratik ve ekonomik yemeklerle çözüm üretiyor.

Yemek Firmalarında Pratik Çözüm

Kübra Catering yemek şirketi iş yerlerinde veya topluluk olan yerlerde pratik ve ekonomik yemek çözümüdür. İlk yıllar sadece oteller tarafından uygulanan yemek şirketi hizmetleri yıllar geçtikçe gelişmiş ve artık bu alanda uzman olanlar ile daha çok şekillenmeye başlamıştır. Birçok özel davet veya toplu organizasyonlarda tercih edilen Kübra Catering yemek şirketi zamanı, sağlığınız, hijyeni, kaliteyi ve hizmeti gibi tüm önlemleri sunmakla birlikte yaptıkları işin kalitesini yemek hizmetlerinde göstermektedir. Bizde bir yemek şirketi olarak sizleri düşünüyoruz ve günlük kalori ihtiyacınızı dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüleri Kübra catering ekibinin çok dikkatli çalışmaları sonucunda sizlere ulaşıyor.
 

Etiketler Bulutu

 #Hazır Yemek Fabrikaları#Anadolu Yakası Yemek#Yemek Hizmeti#Yerinde Yemek Üretimi
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.