Yemek Firmaları

İstanbulda bulunan yemek firmaları arasında kalitesi ve lezzetli menüsü ile kendini kanıtlayan firmamız kurum ve şirketlere toplu yemek hizmeti vermektedir.

Yemek Firmalarında Öncü

İstanbul’da hizmet veren yüzlerce yemek firması bulunmaktadır. Bu firmalar ihtiyaca göre iş yerlerine, özel davet ve organizasyonlara toplu yemek hizmeti vermektedirler.
Kübra Catering, yıllardır siz değerli müşterilerine toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli, kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti veriyor.

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere yemek hizmeti sağlıyor.
Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlanan lezzetli menüler Kübra Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.
 

Yemek Firmaları

Etiket Bulutu
 #Hazır Yemek Fabrikaları#Anadolu Yakası Yemek#Yemek Hizmeti#Yerinde Yemek Üretimi
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.