Yemek Firmaları

İstanbulda bulunan yemek firmaları arasında kalitesi ve lezzetli menüsü ile kendini kanıtlayan firmamız kurum ve şirketlere toplu yemek hizmeti vermektedir.

Yemek Firmalarında Öncü

İstanbul’da hizmet veren yüzlerce yemek firması bulunmaktadır. Kübra Catering Yemek Firmaları arasında önde gelen markalardan birisidir. Bu firmalar ihtiyaca göre iş yerlerine, özel davet ve organizasyonlara toplu yemek hizmeti vermektedirler.
Kübra Catering, yıllardır siz değerli müşterilerine toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli, kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti veriyor.

İstanbul Avrupa Yakası’ndaki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere yemek hizmeti sağlıyor.
Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlanan lezzetli menüler Kübra Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır.
  Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Geniş mutfak ekibimiz ile hijyenik ortamlarda sizler için en iyi lezzetleri oluşturuyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

İstenilen kişi adedince porsiyon oluşturularak lezzetli yemekler ile sizlere hizmet sağlamaktayız.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Pandemi döneminde temiz ve hijyenik ortamlarda yaptımız yemekler ile sizlerin sağlığına önem vermekteyiz.Yemek Firmaları

Etiket Bulutu
#Yemek Şirketi#Yemek Servisi#Yemek Fabrikaları#Yemek Catering
#Hazır Yemek Firmaları#İstanbul Yemek Firmaları#Yemek Fabrikaları İstanbul#Yemek Firması
#Hazır Yemek Fabrikaları#Anadolu Yakası Yemek#Yemek Hizmeti#Yerinde Yemek Üretimi
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.