Uygun Toplu Yemek

Uygun toplu yemek dendiğinde aklınıza ilk geleceklerden Kübra Catering firması sizler için en uygun toplu yemek ve catering hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli Yemek Uygun Fiyata

Catering Firmaları, iş yerlerinizin hem zamandan hem de çalışanlarınızın performanslarından tasarruf etmesi amacıyla kurulmuş firmalardır. İşverenler çalışanlarının sağlıklı, düzenli ve düşük maliyetle beslenmesini sağlayacak yemek ihtiyaçlarını karşılamak için uygun toplu yemek firmaları olan catering firmalarına başvururlar.

İş yerlerinin haricinde toplantı, düğün, nişan, açılış, doğum günleri gibi çeşitli organizasyonlarda da catering firmalarına ihtiyaç duyulur. Tüm bu uygun toplu yemek ihtiyaçlarınızı karşılamak adına Kübra Catering sizlerin yanında olacaktır.Kübra Catering ailesi olarak günlük yemek hizmetimizin yanı sıra arzuya göre herkese özel davetleriniz için de uygun toplu yemek hizmeti vermekteyiz.

Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Toplu yemek servisinde sunum kolaylığı ile sizlere destek sağlıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Bizlere iletmiş olduğunuz kişi sayısınca porsiyon belirleyerek yemek hizmeti sağlaıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Davetleriniz de ihtiyacınız olan Uygun Toplu Yemek hizmeti ile sizlerleyiz.


 

Uygun Toplu Yemek

Etiket Bulutu
#Toplu Yemek Firmaları#Toplu Yemek İstanbul#Toplu Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.