Tabldot Şirketleri

Tabldot Şirketleri hayatınızı kolaylaştırarak hızlı servis yapmanızı sağlar. Kurumsal firmalar ve şirketlerde sizlere hızlı servis yaparak vakit kazanırlar.

Tabldot Şirketleri İle Hızlı Servis

Tabldot şirketleri yemek servislerinde iş yerlerine, kurum ile kuruluşlara hızlı ve sıcak servis olarak hizmettir. Tabldot şirketleri toplu yemek organizasyonları ve her gün değişen taze menüleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her geçen gün geliştirmektedir. Kübra Catering tabldot ev yemeklerinden, yöresel lezzetlere kadar, aradığınız her çeşidi menülerimizde bulabilirsiniz. İşletmeler yemek hizmetini tabldot şirketlerinden almayı tercih etmektedirler çünkü bu iş hem zaman ve enerji kaybı hem de özel ilgilenilmesi gereken bir konudur. Konu gıda ile tabldot şirketleri olunca kaliteye ve hijyene azami ölçüde önem vermek gerekir. Tabldot Şirketleri hizmetinde Kübra Catering olarak en önem verdiğimiz konu kalitedir. Tabldot Şirketleri yerinde üretim yaparak yemekte kaliteyi sağlar.
Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Toplu yemek servisinde sunum kolaylığı ile sizlere destek sağlıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Talep edilen yemek çeşitlerine göre planlama yapılmaktadır.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Tüm özel günlerinzde Tabldot Yemek ile hizmete hazırız. 

Yemek Şirketleri Arasında Lider Marka

Etiket Bulutu
#Tabldot Yemek#Tabldot#Tabldot Fiyatları#Tabldot Firmaları
#Tabldot Yemekleri#Tabldot Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.