Tabldot Fiyatları

Tabldot fiyatları standart olarak belirlenir. Eğer istekleriniz ve arzularınız varsa size göre hazırlanır müşterilerimize şefimizin elinden sunulur.

Tabldot İle sunalan Yemekler Daha Sağlıklı

İş yerlerinde, otellerde, fabrikalarda yemeklerin ve uygun görülen birçok alanda tabldot yemeği hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmeti alan işletmeler, çalışanlarını sağlıklı besleyerek verimlerini arttırmaktalar, çeşitli organizasyon düzenleyenler, misafirlerini memnun etmekteler, okullar öğrencilerini sağlıklı besleyerek, düzenli gelişimlerini sağlamaktadırlar. Her gün değişik yemek yiyen çalışanlar ve öğrenciler, psikolojik olarak daha mutlu olurlar.Durum böyle olunca tabldot yemek fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine, hizmetten yararlanacak kişi sayısına ve hizmetin kalitesine göre değişmektedir. Tabldot fiyatları sizlerin bütçenize göre hazırlanır ve uygun fiyat teklifleri çıkartılır. Hızlı, sağlıklı ve kolay hizmet almak için Kübra Catering’ in sunduğu avantajlı tabldot fiyatları seçeneklerinden muhakkak size de uygun olan vardır.

Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Toplu yemek hizmetinde  en lezzetli yemekler ile sizlerleyiz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Belirtilen porsiyona göre  Uygun Fiyatlı Tabldot Hizmeti sağlıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Tabldot Fiyatları sizin talebinize göre değişiklik göstermektedir. 

Tabldot Firmaları Arasında Öncü

Etiket Bulutu
#Tabldot Yemek#Tabldot#Tabldot Firmaları#Tabldot Yemekleri
#Tabldot Şirketleri#Tabldot Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.