Tabldot

Tabldot farklı yemek çeşitlerinin bir arada olduğu sıcak menüleri oluşturmaktadır. Tabldot genelde büyük işyerlerinde görülen en iyi hizmetimizdir.

Tabldot İle Yemekler Daha Lezzetli

Tabldot sabit bir ücret karşılığında, farklı çeşit yemekten oluşan sıcak menüdür. İş yerlerinde, fabrikalarda, hastanelerde ve bunlar gibi uygun görülen birçok alanda tabldot yemeği hizmeti sunulmaktadır. İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği hizmet çeşidi tabldot yemeğidir. Tabldot yemek sadece hızlı, pratik ve kolay olmasının yanında az maliyetli olmasıyla da öne çıkmaktadır. Özellikle büyük firmalar tabldot yemek tercih etmelidir. Böylece çalışanlar fast food gibi sağlıksız yemeklerle beslenmek yerine sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri tüketmiş oldukların da motivasyonları yükselmiş olur. Kübra Catering olarak da tabldot yemek konusunda sağlıklı hizmet sağlayabilmek için yemekleri a dan z ye içeriğindeki malzeme seçimine ve pişirilip sunulmasına dikkat ediyoruz.
 

Etiketler Bulutu

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.