Tabldot

Tabldot farklı yemek çeşitlerinin bir arada olduğu sıcak menüleri oluşturmaktadır. Tabldot genelde büyük işyerlerinde görülen en iyi hizmetimizdir.

Tabldot İle Yemekler Daha Lezzetli

Tabldot sabit bir ücret karşılığında, farklı çeşit yemekten oluşan sıcak menüdür. İş yerlerinde, fabrikalarda, hastanelerde ve bunlar gibi uygun görülen birçok alanda tabldot yemeği hizmeti sunulmaktadır. İnsanlarımızın yoğun çalışma hayatında vücudunun gerekli olan gıda ihtiyacını en uygun fiyatlarla sağlayabileceği hizmet çeşidi tabldot yemeğidir. Tabldot yemek sadece hızlı, pratik ve kolay olmasının yanında az maliyetli olmasıyla da öne çıkmaktadır. Özellikle büyük firmalar tabldot yemek tercih etmelidir. Böylece çalışanlar fast food gibi sağlıksız yemeklerle beslenmek yerine sağlıklı ve lezzetli ev yemekleri tüketmiş oldukların da motivasyonları yükselmiş olur. Kübra Catering olarak da tabldot yemek konusunda sağlıklı hizmet sağlayabilmek için yemekleri a' dan z' ye içeriğindeki malzeme seçimine ve pişirilip sunulmasına dikkat ediyoruz.
Teklif İsteyin

Kübra Catering Catering Hizmeti

Tabldot Yemek Servisi için bol çeşitli yemekler ile seçim imkanı sağlıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Özenle hazırlanmış en lezzetli yemekleri sizlere sunarak gücümüze güç katıyoruz.

Kübra Catering Catering Hizmeti

Tabldot ile yemek servisini kolay ve pratik hale getiriyoruz.


 

Tabldot ile Toplu Yemek Hizmeti

Etiket Bulutu
#Tabldot Yemek#Tabldot Fiyatları#Tabldot Firmaları#Tabldot Yemekleri
#Tabldot Şirketleri#Tabldot Yemek Şirketleri
iletişim

Birbirinden lezzetli menüler ile

Catering İçin

Bizden Teklif Alın (0212) 673 44 78

İşyerleri, fabrikalar, okullar, şantiyeler ve kamplarda ki personel için gerekli her yerde sözleşme bazında toplu yemek hizmetlerini en iyi şekilde sunarız.

Teklif İsteyin
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.