İstanbul Catering Firmaları

Kendi sektörü içerisinde önde gelmekte olan Kübra Catering, İstanbul’daki iş yerlerine, sanayi kuruluşları, okul ve hastaneler gibi yerlere hizmet vermektedir.

Profesyonel İstanbul Catering Firmaları

Catering firmaları yiyecek tedarik etme, toplu olarak yemeklerin pişirilmesi ve servis edilmesi hizmetine denir. Özel günlerinizde, davetlerinizde ve organizasyonlara catering hizmeti verilir. İstanbul’da bulunan catering firmaları arasında olan Kübra catering ise bu davet ve özel günlerinizde sizi asla yalnız bırakmıyor. Özel günlerinizden toplu iş yemeklerinize kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm yemek konusunda ne varsa lezzetli, kaliteli ve hijyenik olarak yemek hizmeti vermektedir. İstanbul catering firmaları arasında öncü bir yenilik getirerek Kübra Catering firması sizi ve sağlığınızı düşünerek yemeklerimize özen gösteriyoruz.
 

İstanbul Catering Firmaları

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.