Catering Firmaları

Catering Firmaları İstanbulda bulunan catering firmaları arasında kübra catering olarak siz değerli müşterilerimze toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli,kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel Catering Firmaları

Catering firmaları'nın sayısının hızlı bir şekilde artmaya başlaması ile beraber catering sektöründe rekabet ortamı da hızlanmaya başladı. Catering hizmeti almak isteyen herkes en lezzetli en kaliteli catering firması bulmak için sıkı bir arayışa giriyorlar.

Kübra Catering, yıllardır siz değerli müşterilerine toplu yemek ve tabldot yemek konusunda lezzetli, kaliteli ve hijyenik yemek hizmeti veriyor. Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli menüler Kübra catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşıyor.

 

Catering Firmaları

Etiket Bulutu
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.