İstanbul Catering Firmaları | Kübra Catering

  • Anasayfa//
  • İstanbul Catering Firmaları | Kübra Catering
Kübra Catering, toplu yemek üretimi ve Istanbul Avrupa Yakası iş yerlerine günlük tabldot yemek servisi yanı sıra Davet Organizasyon - Piknik, Kokteyl ve Dügünlere yemek sitelerimizle hizmet vermektedir .

Kübra Catering

Yaptığınız organizasyonlarda misafirleriniz için en lezzetli ve en sağlıklı yemek hizmetini sizce kim verebilir?
İş yerinde hiç zahmetsiz, her gün farklı ve lezzetli yemekler yemek istemez misiniz?
O zaman en doğru tercih biziz. Kübra Catering olarak İstanbul Avrupa Yakası’ndaki iş yerlerine günlük tabldot yemek servisinin yanı sıra davet, organizasyon, piknik, kokteyl ve düğünlere toplu yemek üretimi hizmetiyle en özel günlerinizde sizin yanınızdayız. 
Sizi “Bugün ne yesek?”, “ Ne yemek yapsak?” derdinden kurtarıyoruz. Personelinize sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemeklerimizi sunmanız için buradayız. Özel günlerinizde misafirlerinize en lezzetli yemeklerimizi ikram etmeniz için bir telefon uzağınızdayız.
Günlük kalori ihtiyacını dikkate alarak hazırlamış olduğumuz lezzetli ve sağlık dostu menüler, Kübra Catering ekibinin titiz çalışmaları sonucu sizlere ulaşmaktadır. Temel felsefemiz olan hijyenik üretim koşullarında, usta aşçılarımız tarafından hazırlanmış olan lezzetli ve sağlıklı tüm yemeklerimizi misafirlerinize ve personelinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. 
 
Kübra Catering olarak referanslarımızdan bizi sorabilir ya da kalitemizi test etmek için bizden yemek talep edebilirsiniz. Müşteri ilişkilerimizi hizmet devamlılığı esas alınarak kuruyoruz ve sizin istekleriniz doğrultusunda hareket ediyoruz. 
Lezzetli, kaliteli ve toplu yemek üretimi, catering ve tabldot yemek hizmetlerinde vazgeçilmez olmak ve siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak birincil hedefimizdir. 
Firmamızın ürettiği ve sizlere sunduğu bütün yemek çeşitlerinde kullanılan malzemeler gıda maddeleri tüzüğüne uygun ve Türk Standartları Enstitüsü'nün onayından geçmiş ürünlerdir. İstanbul catering firmaları arasında her zaman kaliteli ve güvenli bir şekilde var olmamızın sebebi bu ilkeleri kendimize aşılamaz kural belirlememizdir. 
Kübra Catering olarak İstanbul Avrupa Yakası’nda tabldot yemek ihtiyaçlarınız ve İstanbul genelinde yerinde yemek üretim talepleriniz için size bir telefon kadar yakınız.
Arayın, siz de Kübra Catering’in lezzetli yemeklerinin tadına varın.
Güven dolu, sağlıklı yarınlar dileğiyle...
 
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.