İstanbul Catering Firmaları

İstanbul, güzergahı ve işleyişi ile en fazla hizmet vermesi gereken illerden bir tanesidir. İstanbul’da ki catering firmalarının artışı ile birlikte kalite düşüşü de bir hayli çoğalmaktadır. Kübra Catering her zaman müşteri hizmetini ön planda tutmuş ve en iyi şekilde müşteri hizmeti sergileyeme devam etmekten çekinmemiştir. Kübra Catering ekibi yaptığı işten keyif alan, gülen yüz potansiyeli ile sağlıklı bir şekilde iş olanakları yaratmışlardır. Birbirinden çeşitli ve özenle sunulmakta olan catering hizmetinin zirvelere ulaştığını söyleyebiliriz.


Kübra Catering, yemek firmaları arasında iyi bir konuma sahip olan, hijyen ve sağlık bakımından özenli bir yapıya sahiptir. Hiçbir sorunla karşılaşmaksızın rakiplerinin önünde seyreden firmamız, işini şansa bırakmayıp yoğun ve özel çalışma planlarıyla müşterilerine kesintisiz bir hizmet vermektedir. Bu iş dağılımları bizi olumlu sonuçlara yönlendirmektedir. Bilinçli müşteri profili oluşturma alanında başarıyı ele almışlardır.


Geniş bir çalışma alanına ve iş hacmine sahip olan firmamız yılların tecrübesi ile hizmet aşkıyla buluşabileceğiniz bir çalışma ortamına sahiptir. İstanbulda’ki catering firmaları arasında yapacağınız seçimlerde fiyat dengesi ve hijyen kalitesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Kübra Catering işe başladığı ilk günden beri gelişim içinde olan ve her daim daha iyisini amaçlayan bir iş ekibine sahip olmaktadır.

Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz. WhatsApp ile size anında dönüş yapılacaktır.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
footer logo
Yüzyıl Mahallesi. Fetih Caddesi 77/ A Bağcılar
(0212) 673 44 78
(0212) 673 44 92
kubra@kubracatering.com.tr
Hesaplı ve Kaliteli Catering Hizmeti

Hesaplı ve Kaliteli catering hizmeti ve toplu yemek denilince akla biz geliriz. Bizden Teklif Almadan kararınızı vermeyin. İstanbul Avrupa Yakası Catering hizmeti için bizi arayın.